nelapro.com - tipy a triky pro windows a hry
datum: 20. 03. 2018   | úvodní stránka | on-line záložky | kontakt | top 40 | fotomodelky | cesta po Evropě |
 
| bazar | legrácky | tapety na plochu | flash video | humortapety na mobiloffice |

    Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 44 nalezených)    

|0-15|15-30|30-45|

Windows 7 v prodeji!
(gripen, bazar, 23.10.2009)
Windows 7 je jednoduchý, rychlý a poutavý. Lepší způsoby vyhledávání a správy souborů, jako jsou Seznamy odkazů a vylepšené náhledy na hlavním panelu vás pomohou rychle provést každodenními úkoly. Systém Windows 7 je určen pro rychlejší a spolehlivější výkon, takže počítač funguje požadovaným způsobem.
Rok buvola - kdo se bude válet v bahně?
(gripen, bazar, 28.01.2009)
Čínský horoskop říká: „Rok buvola představuje stabilitu, která je výsledkem dřívějších nápadů nebo činů. Jestliže jste neuvedli věci do pohybu, budete možná muset následovat ostatní: jak jste zaseli, tak sklidíte. Tento rok může být obdobím konsolidace a dokončení, třeba v oblasti obchodu nebo manželství. Jen dopředu promyšlené plány budou úspěšné. Jestliže jste v tomto směru byli nedbalí, raději počkejte na lepší dobu.”
Barbie na internet...!
(meg, bazar, 05.05.2007)
Panenka Barbie začíná ztrácet na přitažlivosti a ani panáček pro ni stvořený jí její situaci nijak neulehčuje. Zájem o tuhle vyumělkovanou hračku pomalu začíná upadat a tak výrobce tohoto „gumového” světa štíhlých a nechutně bohatých panenek hledá spásu na internetu. Barbie bude mít svoje www stránky a přídavkem MP3 přehrávač.
Vir Win32/Stration.YU prolézá poštou
(kyselina, bazar, 22.04.2007)
Paráda, poštou se zase plazí nová varianta viru Win32/Stration. Nejlepší prevencí samozřejmě stále zůstává zdravý rozum, který tak nějak nekliká na každou pitomost, která se nám dostane do počítače. Horší to je v případě, kdy toho rozumu není dostatek, pokud tam vůbec nějaký je, a malér je na světě.
Kup si písničku nebo dvě
(kyselina, bazar, 26.02.2007)
Ke konci minulého roku, přesněji někdy v listopadu, spustily provoz dva hudební internetové obchody. Nejde o klasický prodej cédéček v obalu, ale pouze o holou písničku bez samolepek, kterou v návalu vzteku nemůžete vyndat z cédéromky a mrštit ní nějakého uječeného ptáka do zobáku.
Hry na mobil za padesát
(gripen, bazar, 18.02.2007)
U nás koupíte převážnou většinu mobilních her pouze za padesát korun. A to včetně novinek! Žádných klasických sedmdesát devět, jak je běžné, ale pouze padesát. Každá ušetřená koruna potěší. A když přidáte k jedné ušetřené druhou, můžete si koupit další hru nebo jít třeba na pivo nebo na kornout se zmrzlinou.
Spořič pro prknaře
(kathy, bazar, 13.08.2006)
Nic se nemá přehánět a tak když vás práce u počítače začne otravovat, je na čase všeho nechat a třeba se protáhnout. A v tu chvíli přicházejí ke slovu spořiče, které by měly odlehčit napětí. Spořič Funstorm je určen pro speciální skupinu nadšenců jezdících ze svahů na prkně, což ovšem neznamená, že pro ostatní je zapovězen.
Máte mobil s foťákem?
(gripen, bazar, 03.04.2006)
Pokud ano, staňte se (nebo aby se neřeklo, že někoho navádím ke špiclování, můžete se stát...) mobilním paparazzi. Není to nic těžkého, když si včas všimnete nějaké události, která převážně zajímá hlavně bulvární tisk, ale někdy taky i ty seriózní. O televizním zpravodajství platí samozřejmě to samé. Zkrátka a dobře stačí být všímavý.
Umění klamu - hesla k e-mailovým účtům
(kyselina, bazar, 07.02.2006)
Sociální inženýrství je technika klamu, která stále slaví úspěchy a ještě dlouho bude slavit. Díky ní se získávají data a potřebné informace z nejslabšího článku bezpečnosti - z lidí. Lidská zvědavost, důvěřivost, chuť po cizích datech je pro klam živé pole působnosti. Můžete stokrát říkat, nedůvěřuj... nebo házet hrách na stěnu.
Spořiče obrazovky krásných žen
(gripen, bazar, 04.01.2006)
Dnes vám přinášíme tři nové spořiče, na kterých dominují svým půvabem krásné ženy, jenž nenechají váš monitor ani na chvíli vydechnout. Všechny tři spořiče jsou od jednoho autora a jsou poskládány z obrázků. Na konci najdete ještě dva spořiče, které jste si už ale mohli stáhnout. Pokud jste je našli.
Internet Explorer má pamatováka
(kyselina, bazar, 23.12.2005)
Nejeden z nás by mu mohl závidět jeho paměť. Pamatuje si tolik věcí, že to kolikrát snad nemůže být ani pravda. Ale ona to pravda je. Bohužel. Někdy taky dík. Bohužel ale hlavně v případě, kdy se u počítače na jednom profilu střídá víc uživatelů, což je případ hlavně internetových kaváren.
Spořič obrazovky - který použít..?
(gripen, bazar, 04.09.2005)
Dnes vám nabízíme na vyzkoušení čtyři spořiče od tří autorů domácí provenience. Vesměs se jedná o spořiče složené z několika obrázků, v rozlišení 1024x768, vytvořené ve volně šiřitelném programu SaverWiz. Velikost všech spořičů se vtěsnala pod hranici jednoho mega, takže stahování by nemělo zabrat příliš času.
Leze, leze po železe - červ Netsky.B
(kyselina, bazar, 10.07.2005)
Červ Netsky.B ani tak neleze po železe, jako spíš zase do naší pošty. Po nějakém čase spánku, se opět probudil a začíná se hlásit v přílohách pošty. Za posledních čtrnáct dní, se jeho návštěva stala jakousi pravidelností. Jedněmi dveřmi ho vyhodíte, druhými se vrací. Přichází z e_mailových adres tuzemských  „odesílatelů” ....
A je tady léto..!
(nelapro, bazar, 21.06.2005)
A s ním naše každoroční lenost něco dělat, něco psát, něco shánět...
Co to všechno má znamenat? Asi jen tolik, že během prázdnin jen ležíme u vody bez nějaké chuti, nemíří-li k určitému moku nebo nějakému příjemnému rozptýlení. Člověk by měl umět odpočívat - a to umíme.
E-mail o dopadení bin Ládina obsahuje virus
(gripen, bazar, 04.06.2005)
Neotvírejte e-mail informující o dopadení nejhledanějšího světového teroristy a vůdce al-Kajdá Usámy bin Ládina. Tak zní varování počítačových odborníků, jež v pátek citovala britská BBC. Nebezpečná pošta záhy po otevření napadne systém Microsoft Windows. Nerozvážná zvědavost v nejednom případě už slovila svoje úspěchy.

|0-15|15-30|30-45|

nelapro.com - zábava na počítač a mobily