nelapro.com - tipy a triky pro windows a hry
datum: 26. 04. 2018   | úvodní stránka | on-line záložky | kontakt | top 40 | fotomodelky | cesta po Evropě |
 
| bazar | legrácky | tapety na plochu | flash video | humortapety na mobiloffice |

    Počet zobrazených článků: 14 (z celkem 29 nalezených)    

|0-15|15-30|

Ztraceni
(gripen, java hry-recenze, 20.03.2007)
Tento seriál znají již skoro všichni, děti, starci, novomanželé, dokonce i Topolánek, který nevěděl asi nic...Nejeden Čech letí na Ostrovy přesvědčen, že jde právě o ostrov ze Ztracených. Prý několik lidí již vyzkoušelo vyvolat katastrofu v letadle, až tak hodně se tam chtějí dostat!
Zoufalé manželky
(meg, java hry-recenze, 20.03.2007)
Televizní seriál Zoufalé manželky už i v mobilech. Tato věta může být trochu zavádějící, ale v podstatě se to tak dá říct. Zoufalky si můžete pouštět v mobilech, máte-li nějaký ten díl ve správném formátu....... A nebo si na ně můžete alespoň díky Gameloftu zahrát ve stylu zajímavé stolní hry.
Rainbow Six Vegas
(gripen, java hry-recenze, 11.03.2007)
Skupina Rainbow na sebe znovu upozornila. Tato skupina antiteroristů se prostě rozhodla, že se Ti vecpe na display ve Tvém mobilu.Nyní si vzali do hlavy, že někdo plánuje teroristický útok v nějaké nikomu “neznámé vesničce“, která se jmenuje Las Vegas nebo Los Vegas nebo Las Bananas.
Gangstar: Crime City
(gripen, java hry-recenze, 10.03.2007)
Stará mě poslala pro okurky do sklepa. Řekl jsem jí, že to mám vše na háku... a nastoupil jsem do vlaku. Po 17 hodinách a 14 ti přestupech jsem dorazil do hlavního města ... Měl jsem fakt problém dostat se ze Řitky, šílenej hlad a ke všemu jsem byl úplně švorc. „Co teď mám kur….. dělat?“ – myslel jsem si a jen tak jsem šlohl laptop.
Lovecká sezóna
(gripen, java hry-recenze, 22.02.2007)
Kluci se rozhodli vydat na výlet po lese. Procházka? Relax? Ne nutně! Těžko svobodně chodit po lese když někdo je trošku korpulentním medvídkem vyrostlým v cirkuse a jeho přítel je nemotorní jelen s jedním rohem. Divoká zvířata, překážky, myslivci - takové atrakce mezi jinými budou na vás čekat.
Air Strike 1944
(gripen, java hry-recenze, 21.02.2007)
Svět se zase zbláznil! Jakýsi potrhlý diktátor nebo co to je za pominutého magora, plánuje zaútočit na Londýn. Pěkně od Rýna za tlukotu paliček (podle aotorů hry, se píše rok 1944). Takže víme kdo se chystá zbraněmi ovládnout Evropu a komu budete muset pořádně nakopat, aby si pro příště rozmyslel lézt druhému do zelí.
Lodě: velitel mise
(gripen, java hry-recenze, 17.02.2007)
Toužili jste někdy po velké námořní bitvě, snili jste o šumu moře, síle torpéda a vždy jste chtěli být vítězi? Myslíte si, že se nic z toho nemůžete absolutně splnit? Tato hra je pro každého i pro nemotoru ze zapadákova, který si myslí, že moře je jen nějaká větší louže, v které si akorát tak ochladíte bůhvíco nebo třeba docela úplně něco jiného.
Tom Clancy's Splinter Cell: Double agent
(gripen, java hry-recenze, 30.01.2007)
Pokud jsi nikdy nebyl v STB a velice toho lituješ ted' máš šanci vyřizovat resty a ukázat sílu opravdového agenta. Nyní má Sam Fisher jeden z nejtěžších úkolů. V této misi bude muset ukázat své schopnosti - chytrost, kamufláž a rychlost. Ne, nemusí se stát politikem, ale musí proniknout do řad teroristické skupiny a zničit ji od základu.
Prince of Persia Dva trůny
(gripen, java hry-recenze, 27.01.2007)
Staňte se princem v posledním díle trilogie Princ z Persie a vydejte se do ulic mýtického Babylonu, kde na vás čeká boj o záchranu poddaných a znovunabytí trůnu impéria. Musíte si probojovat cestu do nádherného paláce svého bývalého vezíra, který zajal všechny krásné babylonské ženy a vyslal vám vstříc hordy svých věrných pochopů.
Kyranda - Rush on the Road
(gripen, java hry-recenze, 20.01.2007)
Kyranda Industries má pro Tebe speciální úkol: jsi připraven změřit své síly a řídit super auto s nádherným arzenálem zbraní? Pokud ano,tak se staneš Nancy, speciálním agentem v Kyranda Industries, což je bojová organizace, která se rozhodla bojovat s nejhoršími bandity, které obvykle policisté nemohou zatknout.
Paris Hilton's Diamond Quest
(gripen, java hry-recenze, 17.01.2007)
Blondýna a logika. To je kombinace k nezaplacení. Za tuto hru zaplatíte nějakých osmdesát korun. Gameloft vsadil na jméno a tvář jedné z nejhloupějších symbolů blondýnek. Každý máme nějaký vkus, tak proč ne. Co vás v této hře čeká? 
Governator - Unleashed Power
(gripen, java hry-recenze, 17.01.2007)
Desetilevelová střílečka vás možná ze začátku nadchne melodií v menu, ale při samotném hraní zvuková kulisa jako by se vypařila. Jeden by se mohl domnívat, že na všechny zbraně byly přinýtovány dokonalé tlumiče, díky nimž je téměř hrobové ticho.
Soviet Spy 2 Umput Forever
(gripen, java hry-recenze, 17.01.2007)
Třetí říše zase vylézá? Kdesi v Africe diktátor Umputov tvoří nové základny a cvičí svojí armádu, aby ovládl svět. V roli udatného Stirlitze, umpuťácké plány musíte zhatit. Očekávejte skvělou atmosféru akční plošinovky v písečných dunách i ve vzduchu. Budete ošleháni horkým vzduchem, v očích písek. Váš úkol je však jasný. Musíte zlikvidovat to prohnilé umpuťácké doupě.
Platinum Sudoku
(gripen, java hry-recenze, 17.01.2007)
Mánie? Je jen málo nezasvěcených, kteří nemají zdání co to sudoku je. Devět čtverců a v nich dalších devět okýnek, do kterých píšete čísla od jedničky po devítku. V žádném čtverci se ani jedno číslo nesmí opakovat. To samé platí vodorovně i svisle. Mozkové závity se vám pěkně zapotí.

|0-15|15-30|

nelapro.com - zábava na počítač a mobily