Windows 7 v prodeji!

Autor: gripen (inelapro@gmail.com), Téma: bazar
Vydáno dne 23. 10. 2009 (3497 přečtení)
Windows 7 je jednoduchý, rychlý a poutavý. Lepší způsoby vyhledávání a správy souborů, jako jsou Seznamy odkazů a vylepšené náhledy na hlavním panelu vás pomohou rychle provést každodenními úkoly. Systém Windows 7 je určen pro rychlejší a spolehlivější výkon, takže počítač funguje požadovaným způsobem.

Očekávaný Windows 7 je konečně v regálech a tím pádem si ho můžete začít užívat. V jádru je to kvalitní a moderní systém, který se ovšem kritice nevyhne. Ostatně jak už to bývá u všeho nového, co Microsoft vyprodukuje. Ovšem „sedmička” je tady a žádný „škarohlíd” s tím nic nenadělá. Až čas ukáže, co vše se povedlo a co by šlo ještě vylepšit. V podstatě ale lze říct, že Windows 7 je kvalitní operační systém.

Díky 64bitové podpoře můžete využít úplných výhod nejnovějších výkonných počítačů. Vynikající funkce jako Domácí skupina, Windows Media Center a Windows Touch umožňují nové akce.

Zjednodušuje každodenní činnosti
Systém Windows 7 ještě více usnadňuje základy. Díky funkci Domácí skupina je snadné sdílet hudbu, dokumenty, tiskárny a všechny další položky s ostatními počítači se systémem Windows 7 ve vaší domácnosti. Funkce Windows Search vás osvobodí od procházení složek a podsložek k vyhledání hledané položky. Lepší náhledy na hlavním panelu poskytují vynikající přehled o otevřených aplikacích a seznamy procházení umožňují zobrazení naposledy otevřených souborů kliknutím pravým tlačítkem myši.

Domácí skupina Seznamy odkazů Přichytit

Pracuje požadovaným způsobem
Nezáleží na tom, kolik triků váš počítač může udělat, pokud neběží tak hladce, jak očekáváte. Proto jsme vyvinuli systém Windows 7, který vašemu počítači umožní rychle přecházet z a do režimu spánku. Systém Windows 7 podporuje nejnovější pokroky v oblasti počítačového hardwaru, 64bitové technologie a vícejádrové procesory, a vylepšené využití paměti pomáhá hardwaru dosáhnout úplného potenciálu výkonu.

Windows Live Essentials Windows Search Hlavní panel systému Windows

Umožňuje nové akce
Jakmile získáte rychlejší a jednodušší počítač, bude vynikající pracovat s některými báječnými novými funkcemi. Podívejte se: Budete se moci připojovat k sítím - doma, v zaměstnání, kavárně - pouhými několika kliknutími a s technologií Windows Touch (a správným hardwarem), budete moci přepínat mezi soubory, pracovat s obrázky a dokonce „malovat“ prsty.

Úplná 64bitová podpora Více osobní Vylepšení výkonu

 

Požadavky na systém Windows 7

Chcete-li ve svém počítači používat systém Windows 7, budete potřebovat:

Kolik vás Windows 7 bude stát?

Všechny tři verze můžete zakoupit v našem obchodě za výše uvedené ceny.
Stačí pouze poslat e-mail, v kterém uvedete o kterou verzi máte zájem a kontaktní údaje. Koupit Windows 7
 e-mail: obchod@nelapro.com